تبلیغات
دنیای ورزش - نبی: قطبی شرایط ایده‌آلی برای بازیكنان ایجاد كرده است

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 26 خرداد 1388

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی محمد نبی در مورد شرایط تیم ملی اظهار داشت: با توجه به اینكه از نظر زمانی فرصت زیادی در اختیار كادر فنی تیم نبود بیشتر مسائل روحی-روانی مد نظر بود تا تصویر ذهنی بازیكنان كاملا مثبت شود. در حوزه پشتیبانی نیز فدراسیون فوتبال از هیچ كوششی دریغ نكرده تا با بكار گیری تمام توانش، امكانات مناسب را فراهم كنند. البته جا دارد كه تشكر ویژه ای نیز از مسئولان وزارت امور خارجه داشته باشیم كه نهایت همكاری را با ما داشته اند.
وی در ادامه به بحث تغذیه ملی پوشان پرداخت و در این رابطه عنوان كرد: تمامی پیش بینی های لازم را كرده ایم. یك آشپز و مقدار مناسبی مواد غذایی به همراه تیم به چین و كره شمالی اعزام می كنیم تا از این بابت خیالمان آسوده باشد.

دبیر كل فدراسیون در پایا ن با توضیح درخصوص پرواز های تیم ملی گفت: با توجه به دستور رئیس جمهور محترم، دكتر احمدی نژاد و موافقت رئیس سازمان تربیت بدنی مشكل پروازی تیم ملی حل شد تا كادر فنی حداقل زمان را برای ریكاوری و ادامه تمرینات داشته باشد. از همین رو با پروازی اختصاصی در دیدار مقابل كره شمالی وپس از آن مقابل امارات مشكلی نخواهیم داشت. همان طور كه قبلا هم اشاره كرده ایم هر 3 بازی داراری اهمیت ویژه ای است كه باید شرایط به خوبی ایجاد شود.طبقه بندی: خبر ورزشی، 
ارسال توسط میعادگاه
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام تیم بهترین عملکرد را در نقل و انتقالات بازیکنان داشته است؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin