تبلیغات
دنیای ورزش - مصاحبه با رسانه ‏های ضد نظام بزرگ‏ترین دردسر قطبی

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 28 فروردین 1388

افشین قطبیمنابع خبری از کشورهای حاشیه خلیج ‏فارس در گزارش‏هایی مدعی شدند، بزرگ‏ترین دردسر افشین قطبی برای رسیدن به نیمکت تیم ملی ایران، مصاحبه‏ های تند با رسانه ‏های ضدنظام و بیان مسائلی است که عبور از خطوط قرمز تلقی می‏شود.
به گزارش خبرنگار ورزشی تابناک، منابع خبری عربی منطقه در روزهای اخیر با ارائه تحلیل‏های پیرامون تلاش‏ جریان‏هایی برای انتخاب سرمربی مستعفی پرسپولیس برای هدایت تیم ملی مدعی شدند، در حالی که برخی رسانه‏های داخلی ایران نقش واسطه و دلال را بر عهده گرفته‏اند، گزینه قطبی با دردسری به نام گفت و گو با رسانه ‏های ضدنظام روبرو است و اظهارات غیرقابل توجیه این مربی در خصوص مسائل مختلف کشور در چند محفل رسانه‏ای مخالف جمهوری اسلامی ایران باعث شده، وی به عنوان فرد مناسبی که بتواند از هویت ملی و اسلامی ایران را تحت عنوان مربی تیم ملی حفظ کند، مورد تایید نباشد و از او صرف نظر شود.

 

این گزارش‏ می‏افزاید، یک مربی داخلی که با افشین قطبی روابط نزدیکی دارد، سعی می‏کند او را به تیم ملی نزدیک کند اما واکنش‏های قطبی پس از ترک ایران و بیان مسائلی برخلاف مواضع ملی ایران، به طرز طبیعی باعث شده در حال حاضر از شانس کمتری برای هدایت تیم ملی کشورمان داشته باشد.
 از سوی دیگر گفت و گوی یکی از رسانه‏های داخلی با کریمی و موضع‏گیری‏هایش در خصوص عملکرد دایی، در کشورهای خلیج‏فارس و به ویژه امارات و عربستان بازتاب وسیعی داشته و برخی سایت‏های عربی با ترجمه این مصاحبه، از فوتبال ایران به عنوان "کلاف سر در گم" یاد کرده‏ اند.
گزارش معاملات، درآمدهای کلان و زندگی لوکس بازیکنان ایرانی در آن سوی آب‏ها نیز در این ایام بیشتر در دایره توجه قرار گرفته و مورد پردازش قرار می‏ گیرد.
برخی کاربران اینترنتی عرب در نظرات خود، فوتبال ایران را فوتبال بیماری خوانده‏اند که با وجود پتانسیل‏های بالا از شانس اندکی برای صعود به جام جهانی آفریقای جنوبی برخوردار است.
طبقه بندی: نقد و تحلیل، 
ارسال توسط میعادگاه
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام تیم بهترین عملکرد را در نقل و انتقالات بازیکنان داشته است؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin