تبلیغات
دنیای ورزش - حریف پرسپولیس در آستانه قهرمانی قرار گرفت

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 5 فروردین 1388

حریف پرسپولیس در آستانه قهرمانی قرار گرفت www.miadgah.ir


 
تیم فوتبال الغرافه - حریف پرسپولیس در مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا - با برتری مقابل الخور در آستانه کسب عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال لیگ ستارگان قطر قرار گرفت.

به گزارش مهر، هفته بیست و پنجم مسابقات فوتبال لیگ ستارگان قطر شب گذشته با پیروزی دو نماینده این کشور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به اتمام رسید.

الغرافه که مدعی اصلی قهرمانی مسابقات فوتبال لیگ ستارگان قطر است شب گذشته در چارچوب هفته بیست و پنجم این رقابت‌ها به دیدار الخور رفت و موفق شد با سه گل میهمان خود را از پیش رو بردارد. برای الغرافه در این بازی احمد فارس (2)، انس مبارک (57) و کلمرسون (72) گلزنی کردند تا این تیم با 54 امتیاز در آستانه کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ ستارگان قطر قرار گیرد.

حریف پرسپولیس در مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا در حال حاضر با 54 امتیاز صدرنشین جدول رده بندی لیگ ستارگان قطر است و اختلافی شش امتیازی با السد تیم دوم جدول دارد. این تیم با کسب یک امتیاز از دو دیدار پیش رو می تواند برای ششمین بار عنوان قهرمانی لیگ قطر را بدست آورد.

" تیم الغرافه در گروه B مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌های پرسپولیس ایران، الشباب عربستان و الشارجه امارات هم‌گروه است."

در دیگر دیدار از هفته بیست و پنجم مسابقات فوتبال لیگ ستارگان قطر شب گذشته تیم ام صلال در خانه الریان با نتیجه 3 بریک به پیروزی رسید. این تیم که در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با استقلال هم‌گروه است با این پیروزی 32 امتیازی شد و جایگاه خود را در رده ششم جدول رده بندی مستحکم کرد.

برای ام صلال در دیدار برابر الریان ماگنو آلوز (6) و علاء حبیل (62 و 73) گلزنی کردند و تک گل الریان را نیز آمارا سلیم دیانه در دقیقه 56 به ثمر رساند.

ام صلال و الغرافه حریفان آتی تیم‌های استقلال و پرسپولیس در هفته سوم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا هستند. استقلال روز 7 آوریل - 18 فروردین در دوحه به مصاف ام صلال می رود و پرسپولیس در بازی سوم خود چهارشنبه 8 آوریل - 19 فروردین میزبان الغرافه صدر نشین است.

جدول رده بندی لیگ ستارگان قطر:

1- الغرافه 54 امتیاز
2- السد 48 امتیاز- تفاضل گل 29+
3- الریان 48 امتیاز- تفاضل گل 26+
4- قطر 41 امتیاز
--------------------------------
6- ام صلال 32 امتیاز
--------------------------------
9- السیلیه 19 امتیاز
10- الخریطیات 15 امتیاز

www.miadgah.ir
 منبع:jamejamonline.ir
طبقه بندی: خبر ورزشی، 
ارسال توسط رز
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام تیم بهترین عملکرد را در نقل و انتقالات بازیکنان داشته است؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin