تبلیغات
دنیای ورزش - پروین: شاگرد تربیت نكردم كه به جان یكدیگر بیفتند

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 27 دی 1387

www.miadgah.ir پروین: شاگرد تربیت نكردم كه به جان یكدیگر بیفتند

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من در این باشگاه شاگرد تربیت نكرده ام كه به جان یكدیگر بیفتند.
 
علی پروین در گفت و گو با فارس اظهار داشت: مثل اینكه یادمان رفته كه به چه دلیل باید برای پرسپولیس خدمت كنیم. چشم میلیون ها هوادار به نتایج این تیم دوخته است.

وی افزود: در این شرایط حساس كه همه باید از پرسپولیس و كادر فنی اش حمایت كنیم نمی دانم چرا مسائلی پیش آمده كه در حد این تیم بزرگ نیست. من شاگرد تربیت نكرده ام كه به جان یكدیگر بیفتند و هر كدام بخواهند از یكدیگر پیشی بگیرند.

پروین تاكید كرد: برای پرسپولیس زشت است كه بازیكنان قدیمی تیم به جای اینكه از دوست خود حمایت كنند به فكر جانشینی او هستند. از این موضوع ناراحت هستم چون تا به امروز چنین صحنه هایی را در این تیم بزرگ كمتر دیده بودم.

وی یاد آور شد: از قدیم رفاقت حرف اول را در باشگاه پرسپولس می زد. همانطور كه افشین پیروانی قبل از حضورش در پرسپولیس از من رخصت گرفت؛ من هم تا موقعی كه این مربی در تیم است از او حمایت می كنم . همه عضو یك خانواده هستیم و در روزهای سخت باید دست یكدیگر را بگیریم.

پروین خاطر نشان كرد: باید حرفی به شاگرد خودم؛ افشین پیروانی بگویم؛ او چرا دنبال مربی خارجی است؟ تجربه نشان داده مربی خارجی به درد پرسپولس نمی خورد. پیروانی اگر توانش را چند برابر و نیمكت پرسپولیس را قوی كند به راحتی می تواند به خواسته هواداران جواب مثبت دهد.
پروین تصریح كرد: به پیروانی و كادر فنی پیشنهاد می كنم به جای این حرف ها؛ مبارزه كنند. این مشكلات است كه مربی را آب دیده می كند. افشین هنوز در ابتدای راه است و باید منتظر اتفاقات دیگر نیز باشد. او به هیچ عنوان نباید تسلیم شوند.

وی افزود: من روزهای سخت و آسان پرسپولیس را دیده ام. مربیان در این تیم باید به خیلی از مسائلی كه در تیم های دیگر وجود ندارند عادت كنند اما نه اینكه خودمان به یكدیگر ضربه بزنیم.
پروین در خصوص تیم ملی كشورمان نیز گفت: خوشبختانه تیم خوبی و جوانی جمع شده است. با آمدن روته مولر امیدوارم علی دایی به آرزوی میلیون ها ایرانی یعنی حضور در جام جهانی كه هدف اصلی فوتبال ایران است دست یابد.

وی درباره پیوستن محمد پروین به تیم دی استرادای اسلواكی گفت: محمد خودش تصمیم گرفت. امیدوارم در راه رسیدن به هدفش موفق شود.او از پتانسیل خوبی برخواردار و فقط نیاز به تجربه بیشتر برای درخشش دارد.
 
طبقه بندی: مصاحبه،  نقد و تحلیل، 
ارسال توسط رز
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام تیم بهترین عملکرد را در نقل و انتقالات بازیکنان داشته است؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin