تبلیغات
دنیای ورزش - این پرسپولیس بی آزار و بی‌خطر!

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 16 دی 1387

این پرسپولیس بی آزار و بی‌خطر!www.miadgah.ir


جام جم آنلاین: انگار افشین قطبی این روزها را دیده بود كه شبانه با یك چمدان آبروی خودش را برداشت و فرار كرد. مثل این كه او می‌دانست نفرات تیمش همچون باتری‌هایی كه شارژشان تمام می‌شود، به همین زودی‌ها خالی می‌شوند.
پرسپولیس در برابر ذوب‌ آهن، غروب غریب ستارگانش را دید، این تیم كه به گفته شماری مدیران و مربیانش برای قهرمانی بسته شده بود، خیلی زود از پا درآمد تا با دو شكست پی در پی مثل ورشكستان به تقصیر، هیچ‌گونه حرفی برای گفتن نداشته باشد.
اقبال بلند افشین پیروانی و بازیكنانش در این بود كه داور در دقیقه 47 مسابقه موثرترین بازیكن ذوب آهن را از بازی اخراج كرد، تیم 10 نفره ذوب‌آهن پا پس نكشید و آنها با همین تعداد نفرات كمتر توانستند در یكی دو موقعیت دیگر صاحب گل شوند.

 

زور پرسپولیس حتی به این تیم 10 نفره هم نمی‌رسید و حتی وقتی ذوب آهن بازیكن دوم خود را به حكم داور بیرون از بازی گذاشت، چندان تاثیری در روند بازی نداشت.

پرسپولیس همچنان تیم بی‌خطر میدان بود،‌ تیمی كه به رغم 2 بازیكن بیشتر از حریف چندان میداندار نبود.

بازیكنان پرسپولیس در این بازی چندان خودی نشان ندادند، تفاوت كریم باقری نسبت به روزهای آغاز لیگ و سال گذشته بسیار قابل فهم است.

ضمن این كه علی كریمی دیگر بازیكنی نیست كه تیم حریف از آن هراسی داشته باشد و مازیار زارع هافبك بازیگردان پرسپولیس، رفته رفته و با روزهای اوج خود فاصله می‌گیرد، اثری از پتوویچ همه كاره در میدان نیست و پژمان نوری پس از هفته‌ها نیمكت‌‌نشینی، چنان بازی می‌كند كه همه حق را به مربیان تیم بدهند كه او را بیرون می‌گذاشتند.

جان كلام آن كه حمایت‌های باشگاه ، هیات مدیره، كادر فنی و دیگر دست‌اندركاران تیم چندان تاثیری در روند تیم ندارد. پرسپولیس حالا خوب بازی نمی‌كند، خوب نتیجه نمی‌گیرد، از بازی نفرات نه بازیكنان تیم لذت می‌برند و نه تماشاگران، این تیم با این شكل و شمایل در بازی‌های جام قهرمانان آسیا، روزگار سختی را پیش‌رو دارد.

تیمی كه در ورزشگاه خود و با حضور تماشاگران پرشورش از پس ملوان برنمی‌آید و در اصفهان یك تیم كاملا بی‌آزار و كم‌خطر است، چگونه می‌خواهد در ادامه بازی‌های لیگ، تیمی مدعی باشد و چگونه می‌خواهد در برابر سرعت بالای تیم‌های رقیب در آسیا بازی كند، پرسپولیس به نوع تمرین‌های خود باید شك كند و تا دیر نشده، خود را از این بازی كسل‌كننده آزاد كند وگرنه باید منتظر روزی بود كه تمام تیم‌های ته‌جدولی به قصد پیروز شدن در میدان برابر پرطرفدارترین تیم ایران بایستند.

نشست اضطراری هیات مدیره پرسپولیس

در جهت التیماتوم سازمان تربیت بدنی برای رسیدگی هر چه سریع‌تر به روند نزولی تیم فوتبال پرسپولیس، اعضای هیات مدیره این باشگاه امروز تشكیل جلسه می‌دهند تا نتیجه را به سازمان تربیت بدنی اطلاع دهند.

مهر از قول یكی از نزدیكان باشگاه پرسپولیس می‌نویسد: در این نشست، تصمیمات جدیدی اتخاذ خواهد شد كه می‌تواند در پشت‌سر گذاشتن بحران این باشگاه تاثیر مثبتی داشته باشد.

طی روزهای گذشته، خبرهایی درخصوص بركناری یا استعفای داریوش مصطفوی مدیرعامل و حتی افشین پیروانی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مطرح شده است كه البته از سوی مسوولان باشگاه تایید نشده است.
طبقه بندی: نقد و تحلیل، 
ارسال توسط رز
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام تیم بهترین عملکرد را در نقل و انتقالات بازیکنان داشته است؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin