تبلیغات
دنیای ورزش - عابدزاده: پسرم جانشینم می‌شود

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 10 دی 1387

www.miadgah.irعابدزاده: پسرم جانشینم می‌شود


مربی تیم پرسپولیس گفت: با توجه به انگیزه پسرم مطمئنم كه او می تواند جای مرا در تیم ملی پر كند.

به گزارش ایران اکونومیست، احمدرضا عابدزاده اظهار داشت: خیلی دوست داشتم فرزندم فوتبال را به صورت حرفه‌ای ادامه دهد. خوشبختانه به خواسته خود رسیدم. حالا با توجه به میل قلبی‌ام و انگیزه بالای فرزندم دوست دارم پسرم راه من را ادامه دهد چون بهترین گزینه ای كه می‌تواند جای احمدرضا عابدزاده را پر كند پسرم،امیر، است.

عابدزاده یادآور شد: امیدوارم امیر به تیم ملی نوجوانان دعوت شود. او كارش را به خوبی یاد گرفته و به چهار زبان دنیا آشنا است. به همین دلیل مطمئنم او در آینده هم می‌تواند به تیم ملی ایران كمك كند و هم به پرسپولیس.

مربی تیم پرسپولیس خاطرنشان كرد: نمی‌توانم دروازه بان بازی فردا مقابل ملوان رامشخص كنم بلكه نظرم را می‌دهم و با تصمیم كادر فنی بهترین نفر برای حفظ حراست از دروازه پرسپولیس معرفی می شود. هرگز در این باره مشكلی نداشتم و خوشحالم كه همیشه به نظر من احترام گذاشته شده است.

عابدزاده درباره شایعه اختلاف با شاهرودی گفت: با شاهرودی مشكلی ندارم .افرادی كه قصد دارند ما دو نفر را در مقابل هم قرار دهند به دنبال اهداف مشخصی هستند.

وی افزود: شاهرودی یكی از بهترین دوستان من است. در دیدار خیرخواهانه خوشحال شدم او را دیدم. به كسانی كه حرف‌های در خصوص من و شاهرودی نوشته‌اند تذكر می‌دهم كه از این كار خودداری كنند چون عاقبت خوبی در انتظارشان نیست.
طبقه بندی: خبر ورزشی،  مصاحبه، 
ارسال توسط رز
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام تیم بهترین عملکرد را در نقل و انتقالات بازیکنان داشته است؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin