تبلیغات
دنیای ورزش - نتایج سومین هفته از رقابتهای لیگ برتر

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 28 مرداد 1387

در سومین هفته از رقابتهای لیگ برتر
تساوی استقلال و پرسپولیس مقابل حریفانشان


دیدار تیم های فوتبال ملوان بندر انزلی و پیروزی تهران در هفته سوم هشتیمن دوره لیگ برتر روز یکشنبه در ورزشگاه تختی بندر انزلی با نتیجه مساوی دو بر دو پایان یافت. گل های تیم ملوان را "جلال رافخایی" در دقایق 52 و 80 (از روی نقطه پنالتی) وارد دروازه پیروزی کرد. گل های تیم پیروزی را نیز "علیرضا نیکبخت واحدی" در دقایق 58 و 65 به ثمر رساند و دقایقی بعد به دلیل مصدومیت از زمین به بیرون برده شد....

>>> ادامه اخبار در ادامه مطلب 

در سومین هفته از رقابتهای لیگ برتر
تساوی استقلال و پرسپولیس مقابل حریفانشان


دیدار تیم های فوتبال ملوان بندر انزلی و پیروزی تهران در هفته سوم هشتیمن دوره لیگ برتر روز یکشنبه در ورزشگاه تختی بندر انزلی با نتیجه مساوی دو بر دو پایان یافت. گل های تیم ملوان را "جلال رافخایی" در دقایق 52 و 80 (از روی نقطه پنالتی) وارد دروازه پیروزی کرد. گل های تیم پیروزی را نیز "علیرضا نیکبخت واحدی" در دقایق 58 و 65 به ثمر رساند و دقایقی بعد به دلیل مصدومیت از زمین به بیرون برده شد.
این بازی را که در هوای گرم و آفتابی برگزار شد حدود 11 هزار نفر در ورزشگاه تماشا کردند. داوری این دیدار را "محسن قهرمانی" به عهده داشت .

تیم فوتبال استقلال تهران در حالی که در ورزشگاه آزادی میزبان سپاهان اصفهان بود،با تن دادن به تساوی یک بر یک ، برای دومین هفته متوالی از رسیدن به پیروزی محروم ماند. شاگردان قلعه نویی در حالی که در نیمه اول نتیجه را با حساب یک بر صفر واگذار کرده بودند،در طول 45 دقیقه دوم با ارایه فوتبالی سراسر هجومی، خود را بر حریف تحمیل کردند تا در نهایت یک دروازه حریف را بگشایند.
با این تساوی، استقلال تهران دو امتیاز ارزشمند بازی خانگی را از دست داد.
مهدی جعفر پور در اواسط نیمه اول برای سپاهان و پیروز قربانی در دقیقه های پایانی بازی برای استقلال گلزنی کردند.
استقلال تهران و سپاهان اصفهان با این تساوی با تیم های بالانشین جدول فاصله گرفتند و صدرنشینی احتمالی شان را حداقل دو هفته به تعویق انداختند.


طبقه بندی: خبر ورزشی، 
ارسال توسط حسام
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام تیم بهترین عملکرد را در نقل و انتقالات بازیکنان داشته است؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin