تبلیغات
دنیای ورزش - قمی و ملک محمدی هم حذف شدند

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 24 شهریور 1386
دو جودوکار ایران در روز دوم رقابتهای جهانی علی رغم ارائه مبارزات خوب ار دور مسابقات حذف شدند.

دو جودوکار ایران در روز دوم رقابتهای جهانی علی رغم ارائه مبارزات خوب ار دور مسابقات حذف شدند.
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به برزیل، در ادامه این رقابتها که در "ریودوژانیرو" درجریان است روز گذشته حامد ملک محمدی در وزن 81 کیلوگرم پس از برتری مقابل نماینده مالی در بازی دوم خود به دیدارعلی زموری از الجزایر رفت.

دراین مبارزه درهمان دقیقه اول ملک محمدی به دلیل یک اخطاری که روی گرفتن سرآستین از داور گرفت عقب افتاد و تلاش چشمگیر او نیز به دلیل گارد بسته حریف نتیجه نداد تا این جودوکار کشورمان که برای اولین بار در وزن 81 میدان جهانی را تجربه می کرد بازنده از زمین خارج شود.

دراین دیدارداوران روی اجرای فن ملک محمدی به وی امتیاز ندادند و تا انتهای وقت نیز به مبارزه تاخیری حریف هم اخطار نداند تا تلاش نماینده ایران بی فایده باشد. همین حریف الجزایری در دور سوم به "المونت" قهرمان دوره قبل باخت تا نماینده ایران حذف شود.

همچین در وزن 90- کیلوگرم حسین قمی که در یک قرعه سخت با تعدادی از بهترین های دنیا همگروه شده بود در بازی اول خود قهرمان دوم المپیک ازکشورمیزبان را ضربه فنی کرد.

وی در بازی دوم خود نیز برابر" ایزومی " قهرمان جهان و آسیا یک مبارزه جسورانه و خوب را به نمایش گذاشت و در چند مورد اقدام به اجرای فن کرد که حریف با تجربه او اجازه نداد فنون او به ثمر بنشیند. در نهایت نیز با تک اخطاری که از حریف ایرانی خود گرفت پیروز از میدان خارج شد.  " ایزومی " دور بعد به دلیل آسیب دیدگی به روسیه باخت تا قمی شانس حضور درگروه بازنده ها را نیز از دست بدهد.

امروز در روز سوم این رقابتها آرش میراسماعیلی در وزن 66 کیلوگرم دور اول استراحت دارد و سپس با "مورالو" از کاستاریک دیدارمی کند. با توجه به قرعه خوب وی انتظار می رود وی طلسم بی مدالی ایران را در جام بیست و پنجم بشکند. همچنین علی معلومات در وزن 73 کیلوگرم در دور اول با بستا از رومانی دیدار می کند.
 
طبقه بندی: خبر ورزشی، 
ارسال توسط شیما
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام تیم بهترین عملکرد را در نقل و انتقالات بازیکنان داشته است؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin