تبلیغات
دنیای ورزش - مرحله نهایی لیگ دوومیدانی باشگاه های کشور فردا برگزار می شود

 


مرحله پنجم و نهایی لیگ دوومیدانی باشگاه های کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان از فردا به مدت دو روز در تهران برگزار می شود.

مرحله پنجم و نهایی لیگ دوومیدانی باشگاه های کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان از فردا به مدت دو روز در تهران برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، پنجمین مرحله از لیگ دوومیدانی باشگاه های کشور در رده سنی جوانان و بزرگسالان و در بخش مردان طی روزهای دوشنبه و سه شنبه 19 و 20 شهریورماه در ورزشگاه شیرودی تهران پیگیری می شود. تا این مرحله از مسابقات دو تیم ذوب آهن و نفت تهران صدرنشینی لیگ را از آن خود کرده اند که باید منتظر بود که در مرحله نهایی کدام یک از این دو تیم کاپ قهرمانی را به خانه می برد.

در بخش جوانان نیز راه وترابری گلستان صدرنشین است که اختلاف این تیم با دیگر تیمها زیاد تر بوده وشانس بیشتری برای قهرمانی در لیگ 86 را دارد.

این دیدارها در رشته های 100 متر، 200 متر، 110 متر با مانع، 400 متر، 400 متر بامانع، 800 متر، 1500 متر ، 3000 متر با مانع، 5000 متر، 10000 متر، پیاده روی، 1000 متر با مانع، پرتاب دیسک، پرتاب چکش، پرتاب نیزه، پرتاب چکش، پرش طول، پرش ارتفاع، پرش با نیزه، نیمه ماراتن، پرش سه گام، دهگانه و 4 در 400 متر طی دوروز با حضور 22 تیم در رده سنی بزرگسالان و 21 تیم در رده سنی جوانان پیگیری می شود.
 
طبقه بندی: خبر ورزشی، 
ارسال توسط شیما
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام تیم بهترین عملکرد را در نقل و انتقالات بازیکنان داشته است؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin